Kdo jsem?

Jsem člověk, spjatý s přírodou, obdivují její mistrovství, miluji tu její moudrost a harmonii a nejlépe mi je v klidu sama se sebou.

Neustále zjišťuji, jak nic není náhoda a vše co se nám nebo kolem nás děje, je pro naše nejlepší dobro.

Každodenně pociťuji takové to wow z běžných věcí, které člověk bere samozřejmě a mě udělají takovéto ahááá, tak tak to je proto…. no a spoustu věcí mi dochází a docvakává…

Ráda jsem nápomocná lidem, kteří chtěji si zlepšit nejen zdraví ale také svůj život, žít ho vědomě.

Proto je mi blízká myšlenka Harmonela, které sama využívám a ráda s ním i pracuji. Pomáhá a ozdravuje nejen tělo, ale i peněženku.

Nad to všechno se zaměřuji na ozdravení duše, které je pro zlepšení našich stavů, situací a psychických i fyzických nesnází nesmírně důležité. A k tomu mi napomáhají úžasné nástroje jako je Access Bars a Shamballa.

Svoboda, vášeň, hojnost

Můj životní příběh
a cesta k harmonii

Jsem vystudovaný ekonom , účetní, pracovala jsem ve státní správě do narození druhého dítěte, vnímala jsem, že práce na úřadě není přesně to co by mě naplňovalo. Když šel syn do první třídy, zůstala jsem doma, manžel podnikal, na jeden rok, a začala jsem se rozkoukávat po něčem smysluplném pro mě.

U známé, kam jsem chodila na nehty, byla možnost si pronajmout prostor a začít pracovat ve službách. Začala jsem pedikúrou , masážemi a stále více jsem se zajímala o energie a práci s němi.

Jsem Mistr Shambally se zasvěcením 7. stupně Kristova Shamballa, a to asi 10 let, stále mě oslovují nové věci. Několik let jsem i praktikant Access Bars a Access Facelitf a od roku 2022 také facilitátor, což znamená, že můžu předávat Access dál novým lidem, kteří si vyberou tvořit si svou realitu a svůj život.

V roce 2022 jsem se začala vzdělávat také v Mind art conceptu manželů Pavelkových a s jejich vedením na sobě stále pracuji.